Online Kitap Kulübü-Öğretmenim Mori’yle Salı Buluşmaları

Online Kitap Kulübü-Öğretmenim Mori’yle Salı Buluşmaları

Öznur Karaeloğlu ile ONLINE KİTAP KULÜBÜ
Öğretmenim Mori’yle Salı Buluşmaları:
Eski bir öğrencisi ve aynı zamanda kitabın yazarı Mitch Albom, bilge sosyoloji profesörü Mori ile tam on dört hafta salı günleri buluşarak; yaşam ve anlamlı bir yaşam felsefesi üzerine konuşuyorlar.
Biz de hem kitabı okuyarak hem de konuşarak anlamlı yaşam rehberimizi oluşturacağız.

Öğrendikleriniz Arasında Bağlantı Kurmanın Yolu

Öğrendikleriniz Arasında Bağlantı Kurmanın Yolu

İster bir müzik aleti çalmayı öğrenmek, isterse yeni bir dil öğrenmek olsun hayatın her alanında öğrenmek var. Okunan kitaplardan öğrenilenler, deneyimlerden öğrenilenler ya da okulda derslerden öğrenilenler konu ne olursa olsun nasıl öğrendiğinizi fark ettiğinizde hayatınız kolaylaşır daha çabuk ve kolay öğrenirsiniz. Ayrıca öğrendikleriniz arasında bağlantı kurmaya başlarsınız.

Etkili Ders Çalışma Teknikleri

Etkili Ders Çalışma Teknikleri

Etkili ders çalışmanın bir yolu var mıdır? Varsa bunu nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Sürekli başarma potansiyelinde olduğunuzu düşünüp ne kadar akıllı olduğunuzdan dem vuruyor ama bunun gereklerini yerine getirmiyorsanız ortada ciddi bir sorun var demektir. Öğrencilerin kendilerine özgü bir başarma modeli yoksa beklentilerini karşılamakta güçlük çekeceği de çok açıktır. Nasıl çalışırsanız daha iyi sonuçlar alırsınız?

Call Now Button