Neler mi yapıyorum?

Ben Mind On Metot kurucusu ve uygulayıcısıyım. Mind On Metotla okumayı dikey ve yatay olarak derinlemesine anlamlandırıyorum. Doğru ve hızlı görme, dikkat ve konsantrasyon artışı, kelime bilgisinin artışı ile bütüncül ve analitik algının gelişmesini hedefliyorum.
Amaç beynimizi çok etkin kullanmak.

1. Bireysel eğitim seansları yapıyorum

2.  LGS ve YKS gibi merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilere hızlı okuma alanında destek sağlıyorum.

3. Okuma, anlama, algılama, öğrenme, odaklanma alanlarında çeşitli portallarda yazılar yazıyorum. Aynı zamanda yeni kitaplarım için araştırmalar yapıyorum.

4. Okullarda, şirketlerde Mind On Metotla Hızlı Okuma, Anlama, Algılama eğitimleri veriyorum, konuşmalar yapıyorum.

Konuşma başlıklarım:

  • Hayatı Farklılaştırmanın Yolu Okumak
  • Odaklanmanın Gücü

Kimlerle çalışıyorum?

7 yaşından büyük çocuklarla başlayarak iş hayatındaki profesyonellere kadar okumasını hızlandırmak, anlamasını artırmak ve derinlemesine okumak isteyen kişilerle çalışıyorum.

1. Özellikle anne ya da babanın yabancı olduğu ya da iş sebebiyle yurtdışında olan ev ile dış ortamda farklı dil konuşan bilingual çocuklarla. Bu çocuklarda dil baskınlığı farklı olduğundan okumayı öğrenme, anlam verme, akıcı okuma konularında sorun yaşanıyor. Mind On Metotla çocuklardaki okuma, anlama, algılama konularında gelişme sağlanıyor.

2. Okuma güçlüğü yaşayan, akıcı okuyamayan, yavaş okuyan, okuduğunu anlamayanlarla

3. LGS (Lise Giriş Sınavı) ya da YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) gibi merkezi sınavlara hazırlanırken okuduğunu daha kısa sürede maksimum verimde anlama isteyenlerle

4. Konuyu bilen ancak bilgisini sınavlara doğru yansıtamayan öğrencilerle

5. Her gün yüzlerce e-mail okumak zorunda olan profesyonellerle çalışıyorum.

 

Referanslar

Sosyal Sorumluluk Projeleri

  • Cumhurbaşkanlığı Konuşan Kitap Şenliği
  • Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı
  • Young Guru Akademi
  • Bilim Kahramanları Derneği
  • Soma’da Kitapla Gülen Yüzlü Çocuklar
Başarı Potansiyelinizi Harekete Geçirin

Başarı Potansiyelinizi Harekete Geçirin

Bazı kişileri görürüz, büyük bir merak duygusuyla hareket ederler. Her an kıpır kıpır yerlerinde duramaz ve devamlı bir şeyleri öğrenmeye çalışırlar. Bu özelliklere sahip kişilerin içlerinde büyük bir başarı potansiyeli olduğunu fark ederiz.

Sınav Kazanmak İçin Stratejiler

Sınav Kazanmak İçin Stratejiler

YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınav) yaklaştıkça adayların heyecanı da artıyor. Sınavlara az bir süre kaldığı için sınav sürecinde yapılması gerekenlerle ilgili yapmanız gerekenleri gerçekleştirdiğinizi düşünerek, sınav gününe dikkatinizi çekmek istiyorum.

Okuduğunuzu Daha İyi Anlamak İçin 7 Strateji

Okuduğunuzu Daha İyi Anlamak İçin 7 Strateji

Okuyorsunuz, okuyorsunuz sayfayı çevirirken bir de fark ediyorsunuz ki bu sayfada ne yazdığını anlamayı bırakın hatırlamıyorsunuz bile. Neden? Neden okuduğunuz sayfayı anlamadınız? Bu süreçte yani okuma sürecinde neler oluyor?

Call Now Button